Veľkoobchod

Náš internetový veľkoobchod: www.ssvelkoobchod.sk


Veríme, že nadviažeme na úspešnú, dlhodobú a obojstranne výhodnú spoluprácu. Našim cieľom je spokojný zákazník. Kvalitu našich služieb chceme neustále zlepšovať i na základe Vašich pripomienok.

Tešíme sa na spoluprácu.


Vzhľadom  zvyšujúcemu záujmu zo strany zákazníkov, sme sa rozhodli vytvoriť internetový veľkoobchod


http://www.ssvelkoobchod.sk/ 


zaoberajúci sa s veľkoobchodom dámskeho, pánskeho, detského oblečenia a obuvi. 


V našom internetovom veľkoobchode môžu nakupovať iba osoby, ktoré majú oprávnenie na podnikanie. 


Pri registrácii prosím Vás uveďte IČO, DIČ, adresu podnikania a telefonický kontakt na Vás. Po registrácii obdržíte email od nás, v ktorom Vám oznámime prístupové kódy, po skontrolovaní platných údajov oprávnenia na podnikanie od Vás.

 

Po prihlásení sa na internetovú stránku s obdrženým prístupovým kódom od nás budete vidieť ceny bez DPH. K týmto cenám je potrebné si ešte prirátať 20 % DPH.

 

Minimálny veľkoobchodný nákup u nás je 100 Eur bez DPH.


Po registrácii, náš systém automaticky pošle registračné údaje - prihlasovací email a heslo. Do systému sa možete prihlásiť s registračnými údajmi až po aktivovaní účtu z našej strany, ktoré obdržíte v emaili - aktivovaný účet, povolené prihlásenie.

 

 

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na  info@ssvelkoobchod.sk, s veľkou radosťou Vám budeme nápomocní.

Veríme, že nadviažeme na úspešnú, dlhodobú a obojstranne výhodnú spoluprácu. Našim cieľom je spokojný zákazník. Kvalitu našich služieb chceme neustále zlepšovať i na základe Vašich pripomienok.

Tešíme sa na spoluprácu.


BEZPEČNÝ NÁKUP

nepoužitý tovar môžete vymeniť alebo úplne vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu

Vrátime Vám peniaze späť na Váš účet! V našom e-shope nakupujete bez rizika! Na všetok ponúkaný tovar garantujeme 14-dňovú záruku vrátenia peňazí! Tovar je možné jednoducho vymeniť alebo úplne vrátiť!

V prípade, že sa Vám nepodarí uskutočniť objednávku cez eshop, tak neváhajte a objednávajte na email: info@starstyle.sk alebo telefonicky : 0917 916 444.

Oplatí sa sledovať nás aj na Facebooku, lebo iba tam sa popri novinkách a oznamoch oboznámite s ďalšími akciami, ktoré ponúkajú extra zľavy.

Starstyle.sk na facebooku
Starstyle.sk na instagrame